Ta Kontakt

Du är alltid välkommen att kontakta oss!
Använd kontaktuppgifterna nedan för att ringa, maila eller besöka oss.

Det går också att nå oss på antingen inform@dgcreative.fi eller sales@dgcreative.fi

Tel: +358 10 837 2400

JAKOBSTAD                   KORSHOLM
Paul Hallvars Gata 1       Centrumvägen 3
68600 Jakobstad            65610 Korsholm

DG Creative PC
DG Creative MA

Mårten Andtbacka 
IT-Konsult
+358 50 537 6056
marten.andtbacka@dgcreative.fi
 

DG Creative_DD

Don Duma (Studieledig)
IT-Konsult

don.duma@dgcreative.fi
 

DG Creative_AL

Alex Lillsunde
IT-Konsult
+358 50 428 9299
alex.lillsunde@dgcreative.fi
 

DG Creative_GE

Greger Engström
Systemadministratör (Taxi)
+358 50 554 3138
greger.engstrom@dgcreative.fi
 

DG Creative_TJ

Tiita Juvonen
Ekonomisekreterare
+358 50 356 7640
tiita.juvonen@dgcreative.fi

DG Creative_GS

Göran Sjöblom
Styrelseordförande, Grundare
+358 50 559 6340
goran.sjoblom@dgcreative.fi
 

DG Creative JS

Joel Sjöblom
Verkställande Direktör
+358 50 430 3602
joel.sjoblom@dgcreative.fi

DG Creative_TB

Thomas Backlund
IT-Konsult
+358 50 056 1893
thomas.backlund@dgcreative.fi
 

DG Creative_TH

Tomas Håkans
IT-Konsult
+358 50 400 6895
tomas.hakans@dgcreative.fi
 

DG Creative_TF

Tommy Forsman
IT-Konsult
+358 50 327 6005
tommy.forsman@dgcreative.fi
 

DG Creative_PN

Peter Nordström
IT-Konsult
+358 50 406 6490
peter.nordstrom@dgcreative.fi
 

DG Creative_JH

Janne Henriksson
Systemadministratör
+358 50 056 4939
janne.henriksson@dgcreative.fi

DG Creative_CS

Christian Sundell
Administrativ Chef
+358 50 564 8396
christian.sundell@dgcreative.fi

Kontakta oss

Jag godkänner onlinetjänstens användarvillkor.